Extru Fish Feeder Team

Under construction...

Robert Kaszubowski

Robert Kaszubowski

Nazywam się Robert Kaszubowski. Mam 33 lata, wędkarstwo to moja pasja od 19 lat. Każdą wolną chwilę, spędzam nad wodą.

Tomasz Bachłaj

Tomasz Bachłaj

Śmiało można rzec "urodzony z wędką w dłoni". Miłość do wędkarstwa odziedziczył w genach po Tacie. Bloger na stronie Fishing Division. Ulubioną metodą jest feeder, w każdym odłamie, chociaż spiningiem nie pogardzi. Nad wodą zawsze wesoły, uśmiechnięty, pomocny i służący swoim doświadczeniem.

Mariusz Fijałkowski

Mariusz Fijałkowski

Kiedy miałem 7 lat, mój tata zabrał mnie na ryby i tak zaczęła się moja przygoda z wędkarstwem. Bambusowy kij, spławik z korka i skórka chleba. Po jakimś czasie nastąpiła dłuższa przerwa. Gdy mieszkałem w Wielkiej Brytanii pewien niesamowity facet o imieniu Dave pokazał mi czym jest method feeder i od tamtego czasu odkrywam wędkarstwo od nowa. Od trzech lat regularnie praktykuje tę metodę z różnym skutkiem, jednak z roku na rok wyniki są coraz lepsze, w czym pomaga mi Extru Fish.

Prezes Team

Prezes Team – Nowa Wieś Legnicka

PREZES TEAM - to trójka przyjaciół których połączyła pasja jaką jest wędkarstwo. Nad wodą spędzają każda wolną chwilę i czerpią z tego przyjemność. Dzięki odmiennym charakterom zawsze towarzyszy im dobry humor i świetna zabawa. Prywatnie i zawodowo każdy z nich to inna bajka. Krystian - narzeczony Kasi, elektromechanik w branży automotiv. Dominik - wspaniały ojciec 2 letniego Oliwiera, ustawiacz pras. Adrian - mózg wszystkich operacji, doradca handlowy. Działają w myśl zasady NO KILL.

Paweł Witczak

Paweł Witczak

Wędkarstwo stało się jego pasją od kiedy dostał pierwszą wędkę. Miał wtedy 4 lata. Kilka lat temu obrał "Kierunek Wędkarstwo". Jest współtwórcą kanału na YouTube o tej właśnie nazwie. Wie, że wędkarstwo to sztuka kombinowania i nie boi się testować różnych rozwiązań na swoich wyprawach. Swoją pasją i wiedzą dzieli się z innymi, dawniej będąc instruktorem wędkarstwa na letnich obozach obecnie przez wspomniany kanał. Prywatnie dusza towarzystwa, obdarowany poczuciem humoru, którym zaraża innych.

Ulubiona technika feeder klasyczny i method feeder.

PB karp 7,5 kg

Filip Waluś

Filip Waluś

Filip ma 15 lat. Jego hobby, a także pasją jest wędkowanie metodą metod feeder oraz feederem klasycznym. Jeśli chodzi początki wędkarstwa to zaczynał w łowieniu na spławik w pobliskiej rzece ale później przerzucił na łowienie na drgającą szczytówkę, co bardzo dobrze mu wychodzi i jest w tym coraz lepszy.

Feeder Team Józefów

Feeder Team Józefów

Michał Kurowski - świeży człowiek klubu FTJ. Każdą wolną chwilę spędza nad wodą. A patrzenie w szczytówki jest dla niego czystą przyjemnością. Ciągle udoskonala swoje umiejętności łowienia ryb.

Piotrek Baran najchętniej każdą wolną chwilę spędzałby nad wodą z wędką w ręku. Lubi testować nowości, ale nie rezygnuje z tradycji. Testuje, sprawdza i dobiera metody, aby znaleźć tą najbardziej efektywną. Z ekipą FTJ ma wiele możliwości, a dzięki współpracy z EXTRU FISH stają się one niemal nieograniczone.

Andrzej Momot zawsze wychodzi poza utarte schematy by obrać własną drogę do łowienia okazów ryb różnych gatunków nie tylko metodą feederową. FTJ to kolejny etap w ewolucji wędkarstwa. Współpraca z Extru Fish to dla niego nowe możliwości.

Jakub Naklicki - jeden z założycieli klubu FTJ. Wielokrotnie zajmował miejsca na pudle; w różnych imprezach wędkarskich. Wędkarz i pasjonat. W klubie spec od taktyki na daną wodę.

Dawid Mojak specjalista od method feeder. Człowiek o fenomenalnym wyczuciu wody. Klubowy spec od wyszukiwania nowej wody.

Kamil Wysocki

Kamil Wysocki

Jego przygoda wędkarska rozpoczęła się w wieku 10 lat na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego gdzie podczas wakacyjnego pobytu na plaży w poszukiwaniu raków znalazł zerwany zestaw spławikowy. Od tamtej pory zainspirowany przez kolegów wędkarzy stawiał pierwsze kroki z wędką. Miłośnik przyrody, fotografii, każdą wolną chwilę spędza na łonie natury w poszukiwaniu nieznanych miejsc. Ulubioną jego metodą połowu jest bolonka oraz feeder. Bierze czynny udział w życiu społeczności wędkarskiej, otwarty na nowe wyzwania. Od 2021 na pokładzie Extru Fish Teamu. Wyznaje zasadę złów i wypuść.

Dawid Cieślarczyk

Dawid Cieślarczyk

Od kilku lat przebiera w różnych technikach wędkarskich choć od niedawna mocno skupia się na metod Feeder oraz klasycznym Feederze. Nie straszne mu są poranne zasiadki feederowe gdy nad wodą kołowrotki zamarzają, przebieżone kilometry ze spinningiem w upalne dni to dla niego chleb powszedni, nocne zasiadki gdy komary konkurują o pokarm, a On stanowi jedynego żywiciela to pikuś. Chętnie udziela się w social mediach, aktywnie działa na wielu wędkarskich forach gdzie szczerze dzieli się spostrzeżeniami i chłonie nowinki z rynku. Lubi podróże z wędkarskim akcentem choć niekiedy przyznaje się do prawidłowości zasady: cudze chwalicie, swego nie znacie. Próby osiągnięcia celu zależą od metody jaką sobie obierze i od sposobu w jaki będzie próbował wprowadzić to w życie nigdy jednak nie spoczywa na laurach stawiając sobie co rusz nowe cele. Uważa, że ryby należy traktować z szacunkiem i zwracać je naturalnemu środowisku i tej zasady trzyma się na co dzień.

Kamil Paśnicki

Kamil Paśnicki

Cześć. Jestem Kamil Paśnicki. Pasjonuję się wędkarstwem od najmłodszych lat. Głównie specjalizuję się w spławiku oraz feederze który od 2 lat jest moim konikiem. Czasem jako odskocznia polatam ze spinningiem. Lubię rywalizację. Od kilku lat biorę udział w zawodach z co raz to lepszymi wynikami. Każdą wolną chwilę spędzam nad rzeką czy jeziorem, także do zobaczenia nad wodą Teamowicze.

Mateusz Piotrowski

Mateusz Piotrowski

Wyznaje zasadę NO KILL. Na wędkowaniu spędza każdą wolną chwilę. Nad wodą służy pomocą jak i radą w miarę swojego doświadczenia. Otwarty na dyskusję.

Jarosław Drobot

Jarosław Drobot

Mam na imię Jarek. Wędkuje od dziecka z małą przerwą . Ostatnie lata to tylko method feeder. Mieszkam na Podkarpaciu. Wędkarstwo to moja pasja.

Łukasz Białka

Łukasz Białka

Dlaczego Extru Fish? Odpowiedź jest prosta - jest jedyny producent, który produkuje zanęty, przynęty które są robione z naturalnych komponentów. Jestem za tym, by promować zdrowe podawanie zanęt i nie truć ryb i środowiska. Lubię łowić na Method Feeder oraz dać rybie drugą szansę bez zabijania. Chciałbym, by wędkarze zrozumieli że dobrostan ryb w naszych wodach zależy od nas wszystkich.

Piotr Wyżgowski

Piotr Wyżgowski

Wędkarskim bakcylem zarazili mnie Dziadkowie oraz mój Tata, którzy zaczęli zabierać mnie na ryby gdy byłem w szkole podstawowej. Po przygodach ze spławikiem oraz wędkarstwem gruntowym około 8 lat temu totalnie moim życiem zawładnęły karpie i amury. Ryby, które uwielbiam łowić po dziś dzień. Z racji ograniczonego czasu i pojawieniu się dwóch małych cudownych istot w moim życiu rozpocząłem przygodę z Method Feeder, aby nadal móc powalczyć z Cyprinusami. A dlaczego Extru Fish? Ucząc się Feedera Klasycznego korzystałem właśnie z zanęt Extru z bardzo dobrym skutkiem. Kiedy wprowadzono linię Method Feeder wiedziałem, że muszę spróbować. Ponadto rodzima produkcja, ekologiczna, skuteczność potwierdzona przez wielu Wędkarzy... i szczerze te trzy kombinacje, które wywołują uśmiech na mojej twarzy - Spicy Potatoes, Czekolada oraz kulki Kokos-Rum. Wybór był prosty...Extru Fish. Do zobaczenia nad wodą.

Adam Wiechnik

Adam Wiechnik

Adam Wiechnik ma 30 lat. Będąc małym chłopcem, Tata wkręcił go w świat wędkarstwa. Jego ulubionym sposobem łapania jest method feeder, ale i na klasycznym feeder także lubi łapać. Szczęśliwie żonaty, mający dwójkę małych dzieci, więc jak tylko znajdzie trochę wolnego czasu, to stara się wędkować. Często wyjeżdżają wspólnie z całą rodzinką, by miło spędzić czas nad wodą. Na co dzień pracuje jako stolarz. Parę razy do roku wyjeżdża na łowiska karpiowe, spróbować swoich sił w karpiarstwie.