Extru Fish Feeder Team

Under construction...

Tomasz Bachłaj

Tomasz Bachłaj

Śmiało można rzec "urodzony z wędką w dłoni". Miłość do wędkarstwa odziedziczył w genach po Tacie. Bloger na stronie Fishing Division. Ulubioną metodą jest feeder, w każdym odłamie, chociaż spiningiem nie pogardzi. Nad wodą zawsze wesoły, uśmiechnięty, pomocny i służący swoim doświadczeniem.

Paweł Witczak

Paweł Witczak

Wędkarstwo stało się jego pasją od kiedy dostał pierwszą wędkę. Miał wtedy 4 lata. Kilka lat temu obrał "Kierunek Wędkarstwo". Jest współtwórcą kanału na YouTube o tej właśnie nazwie. Wie, że wędkarstwo to sztuka kombinowania i nie boi się testować różnych rozwiązań na swoich wyprawach. Swoją pasją i wiedzą dzieli się z innymi, dawniej będąc instruktorem wędkarstwa na letnich obozach obecnie przez wspomniany kanał. Prywatnie dusza towarzystwa, obdarowany poczuciem humoru, którym zaraża innych.

Ulubiona technika feeder klasyczny i method feeder.

PB karp 7,5 kg

Jarosław Drobot

Jarosław Drobot

Mam na imię Jarek. Wędkuje od dziecka z małą przerwą . Ostatnie lata to tylko method feeder. Mieszkam na Podkarpaciu. Wędkarstwo to moja pasja.

Piotr Wyżgowski

Piotr Wyżgowski

Wędkarskim bakcylem zarazili mnie Dziadkowie oraz mój Tata, którzy zaczęli zabierać mnie na ryby gdy byłem w szkole podstawowej. Po przygodach ze spławikiem oraz wędkarstwem gruntowym około 8 lat temu totalnie moim życiem zawładnęły karpie i amury. Ryby, które uwielbiam łowić po dziś dzień. Z racji ograniczonego czasu i pojawieniu się dwóch małych cudownych istot w moim życiu rozpocząłem przygodę z Method Feeder, aby nadal móc powalczyć z Cyprinusami. A dlaczego Extru Fish? Ucząc się Feedera Klasycznego korzystałem właśnie z zanęt Extru z bardzo dobrym skutkiem. Kiedy wprowadzono linię Method Feeder wiedziałem, że muszę spróbować. Ponadto rodzima produkcja, ekologiczna, skuteczność potwierdzona przez wielu Wędkarzy... i szczerze te trzy kombinacje, które wywołują uśmiech na mojej twarzy - Spicy Potatoes, Czekolada oraz kulki Kokos-Rum. Wybór był prosty...Extru Fish. Do zobaczenia nad wodą.